270 

3 skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Ašvaganda –  je základní tonikum indické Ájurvédy. Přispívá k udržení normálního duševního zdraví, podporuje relaxaci, spánek a vitalitu, omlazuje. Je známá pro adaptogenní a antioxidační účinky. Má vliv na mentální a kognitivní činnost, koncentraci a zmírňuje únavu.  Pravidelné užívání podporuje snadnější přechod do spánku a urychluje usínání. Nemá omamný vliv na CNS.

Ašvaganda má vliv na snížení hladin kortizolu v krevním oběhu během stresu. U lidí s mírnou až středně silnou úzkostlivou reakcí, zaznamenaly studie pozitivní vliv na snížení úzkostí (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11406854/).

Ašvaganda obsahuje neuroprotektivní látky, které pozitivně působí na úzkost, deprese, autismus, ADHD, bipolární poruchu, Alzheimerovu a  Parkinsonovu nemoc a další (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32305638/).

Ašvaganda působí GABA mimeticky (uklidňující neurotransmiter), protizánětlivě a protiartriticky (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22754076/).

Doporučené dávkování: 1 kapsli 2-3x denně s jídlem. Zapít dostatečným množstvím nápoje.
Množství účinné látky v 1 kapsli: 430mg prášku ashwagandha. Množství účinné látky ashwagandha na denní dávku 1,3g. Celková hmotnost: 77,4g

Složení: 100% kořen ashwagandha (Withania somnifera) z ekologického zemědělství. Kapsle: 100% celulóza. Vhodné pro vegetariány i vegany.

Distributor: Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 182 00 Praha, Česká republika. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Země původu: Indie. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.

 

Mohlo by se Vám líbit…