625 

2 skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Hořčík, který vaše tělo opravdu (s)potřebuje. V jedinečné napumpované dvojkombinaci aktivních metabolitů – nejen pokryje potřebu hořčíku na celý den, ale i příjemně zklidní. Neobsahuje ani miligram éček a díky organické sloučenině hořčíku a aktivnímu metabolitu vitamínu B6 je vysoce vstřebatelný a využitelný pro tělo.

 

Proč ho využívám?

Věděli jste, že v naší populaci trpíme nedostatkem hořčíku? Že neexistuje uspokojivá laboratorní metoda odhalující vnitrobuněčný deficit magnézia? Z toho vyplývají zdravotní potíže. Tento produkt je veganský, bez éček, s vysoce biodostupnými sloučeninami, nemá projímavé účinky. Pomáhá zlepšit spánek, únavu, pokleslou psychiku, adrenální únavu atd. (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27910808/) Kombinuji se Schüsslerovými buněčnými solemi Mag Phos, které pomáhají využít vstřebaný hořčík všem buňkám na podkladě homeopatického ředění D6. Proto doporučuji přikoupit i Mag Phos. Můžete si přečíst článek o hořčíku: https://martinzulak.cz/blog/2021/05/13/horcik/.

 

person on body of water reading book

 

Performance Magnesium (Hořčík + Vitamín B6 v aktivní formě P5P) 

Neobsahuje ani miligram balastních látek (éček). 1 veganská kapsle obsahuje 200 mg elementárního hořčíku a to vše bez umělého navyšování elementárního hořčíku levnými a špatně vstřebatelnými anorganickými sloučeninami v podobě oxidu nebo steréatu hořečnatého.

Vzhledem k tomu, že je glycin aminokyselina spojovaná s relaxací, má bisglycinát uklidňující, kortizol zmírňující účinek. Bisglycinát hořečnatý je pro jeho uklidňující účinky spojené s obsahem glycinu vhodné užívat po tréninku a v odpoledních či večerních hodinách ke snížení kortizolu (stresového hormonu).

 

Přednosti produktu

  • Chelátová forma: Magnesium + aminokyselina glycinu (prvotřídní chelátové magnesium německé kvality)
  • Vysoká vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle (80%). Oproti tomu oxid má jen 4%.
  • Nepůsobí projímavě ani v extra vysokých dávkách.
  • Forma, kterou tělo využívá k doplnění magnézia ve svalech (včetně srdečního).
  • Aktivní a velmi vzácná forma vitamínu B6 s vysokou biodostupností (pyridoxal-5-fosfát).
  • 1 až 2 kapsle vám pokryjí potřebu hořčíku na celý den.
  • Kvalitní produkt poznáte podle kvalitních surovin. Ke kvalitním surovinám se do produktu už nemusí přidávat žádná aditiva a balastní látky (éčka). Performance Magnesium obsahuje pouze 1.000 mg bisglycinátu hořečnatého a 1,4 mg vitamínu B6 ve vzácné formě P5P. Díky tomu se řadí mezi nejkvalitnější a nejčistší produkty na trhu.

Dávkování: 1-2tbl denně

Složení

Složení v 1 kapsli

Látka Obsah RHP*
Magnesium bislgycinát 1000 mg 133%
Vitamín B6 (Pyridoxal-5-Phosphat) 1,4 mg 100%
1 kapsle obsahuje 200 mg elementárního hořčíku    

*RHP Referenční hodnota příjmu dle vyhlášky 54/2004 Sb. znění 1. 4. 2018. Všeobecně uznávané pravidlo doporučené denní dávky je pro muže 400 mg a ženu 310 mg. U žen je v období těhotenství potřeba hořčíku zvýšená. Neobsahuje žádná plnidla ani stabilizátory, pouze deklarované složení v nejčistší formě. Kapsle jsou z vyrobeny z celulózy.  Produkt je vhodný pro vegany.

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní  dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Mohlo by se Vám líbit…