550.0 

Liposomální vitamín C s lepší vstřebatelností.

3 skladem (dostupné na objednávku)

Kategorie:

Popis

Vitamín C jak známo je důležitým kofaktorem v enzymové výbavě lidského organismu. Příznivě působí k normální funkci imunitního systému, funguje jako antioxidant. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, tvorbě kolagenu jak krevních cév, tak pojivových tkání a kůže, k normálnímu energetickému metabolismu. Technologií liposomálního vitamínu C se díky lepšímu prostupu přes střevní stěnu do těla a buněk dostává více vitamínu C s menšími nežádoucími účinky na metabolismus, je více tzv biologicky dostupný než běžné vitamíny C (kyselina askorbová). Kromě kyseliny askorbové tobolka obsahuje taky bioflavonoidy, které pomáhají účinku vitamínu C v buňkách a samy působí antioxidačně. Spolu s přiloženými diagnostickými proužky na moč si můžete diagnostikovat míru potřeby vitamínu C.

Plod růže šípková napomáhá přirozené obranyschopnosti, podporuje normální trávení a normální funkci dýchacího systému. Součástí každého balení jsou unikátní diagnostické proužky URO C KONTROL®, které slouží k orientačnímu stanovení hladiny kyseliny askorbové v moči. Jedná se o zdravotnický prostředek registrovaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Můžete si tak sami změřit hladinu vitaminu C. Denní potřeba a spotřeba vitaminu C vychází z nároků na organismus, a to zejména z jeho psychické a fyzické zátěže (například v době nemoci a rekonvalescence, školní docházky, sportovní aktivity apod.).

Dávkování: Pokud není doporučeno jinak, dospělí užívají 1–2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno.

Složení: 60tobolek, RosaCelip-LD® 520 mg, z toho 500 mg vitamin C (625 % DDD), 10 mg bioflavonoidy z citrusových plodů, 10 mg extrakt z plodu šípku v jedné kapsli. Pomocné látky: mastné kyseliny. Kapsle je rostlinného původu (HPMC).

Upozornění: Nevhodné pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.