295 

3 skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Dopřejte výživu svým buňkám, omega 3 jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou součástí buněčných membrán. Jejich nedostatek způsobuje tuhnutí membrán a snížení adaptabilnosti buněk, převážně nervových. Hlavním rysem tohoto výrobku je farmaceutická kvalita, bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek. Výrobek není veganský, pro mě představuje zlatou střední cestu s vysokým obsahem DHA a EPA.

Doporučené dávkování: Berte 1 kapsli 3x denně s jídlem. Děti od 3 let – 1 kapsle denně s jídlem. Balení obsahuje 30 denních dávek.
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Užíváte-li léky na předpis nebo jste alergičtí na rybí výrobky, před konzumací tohoto doplňku stravy konzultujte s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
Balení: 90 kapslí

Složení: v 1 želatinové (hovězí želatina, zvlhčovadlo glycerol, voda) kapsli: Rybí olej

 1 kapsle
 Rybí olej koncentrát
 1000 mg
  Z toho EPA (kyselina eikosapentaenová)
 330 mg
  Z toho DHA (kyselina dokosahexaenová)
 220 mg

 

Čím se Reflex Omega 3 liší od konkurence?

Protože Omega 3 mastné kyseliny jsou získávány z přírodních zdrojů, mohou se hladiny v doplňcích lišit, záleží na zdroji a způsobu zpracování. Kontaminace má zásadní vliv. Ryby v sobě mohou uchovávat toxiny jako je rtuť, dioxiny a PCB, které jsou škodlivé pro naše zdraví. Důležité je, že Reflex Nutrition používá postupy, které zaručí, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselin je zkontrolována na všechny kontaminující látky, takže můžete být úplně klidní a spokojení.

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Mohlo by se Vám líbit…