590.0 

Dostupné na objednávku.

Kategorie:

Popis

Knižní set „Už se nechci bát“ od psycholožky Mgr. Veroniky Peškové.

Vytváříte ve své mysli katastrofické scénáře, které vám negativně ovládají život? – Máte strach ze smrti? – Nemůžete se odhodlat usednut za volant? – Ztěžuje váš život fobie z pavouků? – Bojíte se opustit nefunkční vztah? – Nesnášíte výšky? – Vyvolává ve vás stres pouhá představa, že nebudete mít peníze?

Strachy jsou součástí našeho života. Hýbou jím víc, než bychom možná někdy chtěli a hrají s námi hodně vysokou hru. Brzdí nás a brání nám v poznání sebe sama. Nezáleží, čeho se bojíte. Jakýkoli strach, ať už je menší, či větší, je velice nepříjemný. Strachů se těžko zbavuje a mnohdy se jim raději zcela podřídíme.

Pojďme to už konečně změnit. Kniha Už se nechci bát vám za začátek čtivou formou vysvětlí, jak vzniká strach, kde hledat jeho kořen a jakým způsobem strach vlastně funguje. Možná vás překvapí, jak je strach nebezpečný a jak svým strachem ovlivňujete sebe i své okolí.

V knize naleznete originální techniky, které již pomohly bezpočtu lidí sužovaných strachem v individuálních terapií. Za pomoci pracovního deníku, terapeutických karet či meditací si projdete procesy, díky kterým odhalíte své strachy a naučíte se s nimi pracovat. Zjistíte, čeho se vlastně bojíte a postupně své strachy zpracujete a odbouráte.

Jste připraveni zbavit se negativních vzorců a začít žít život, o kterém jste dosud jen snili?

Knížní set obsahuje:

  • kniha
  • pracovní deník
  • 1x 21 terapeutických karet pro ženy
  • 1x 21 terapeutických karet pro muže
  • 1x karta pro práci s dětskými strachy
  • 2x meditace